Looking for a large quantity of JG745A#ABA? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | JG745A#ABA |
| Brand Name | HP |
| Product Type | Power Module |
| Power Description | |
| Input Voltage |
120 V AC 230 V AC |
| Output Power | 150 W |
| Physical Characteristics | |
| Height | 3.4" |
| Width | 9.8" |
| Depth | 15.6" |
| Weight (Approximate) | 3.99 lb |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no JG745A#ABA. Or Request a Quote below: