Looking for a large quantity of C2H67A? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | C2H67A |
| Brand Name | HP |
| Product Type | Maintenance Kit |
| Technical Information | |
| Print Technology | Laser |
| Typical Print Yield | 200000 Pages |
| Physical Characteristics | |
| Height | 13.1" |
| Width | 23.2" |
| Depth | 9.6" |
| Weight (Approximate) | 11.46 lb |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no C2H67A. Or Request a Quote below:
Refurbished Printers are sold with a 30-day replacement warranty only. All sales are final.
These are sold in bulk packaging and toner is not included.