Looking for a large quantity of CZ264A#B19? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | CZ264A#B19 |
| Brand Name | HP |
| Product Type | Mailbox |
| Technical Information | |
| Media Type | Plain Paper |
| Media Capacity | 900 Sheets |
| Physical Characteristics | |
| Height | 15.7" |
| Width | 28" |
| Depth | 19.7" |
| Weight (Approximate) | 18.74 lb |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no CZ264A#B19. Or Request a Quote below: