Looking for a large quantity of CZ994A? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | CZ994A |
| Brand Name | HP |
| Product Type | Stacker/Stapler |
| Technical Information | |
| Media Type | Plain Paper |
| Media Capacity | 3500 Sheets |
| Physical Characteristics | |
| Height | 26.3" |
| Width | 33.6" |
| Depth | 43" |
| Weight (Approximate) | 149.91 lb |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no CZ994A. Or Request a Quote below:
Refurbished Printers are sold with a 30-day replacement warranty only. All sales are final.
These are sold in bulk packaging and toner is not included.