Looking for a large quantity of CQ654C#B1K? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | CQ654C#B1K |
| Brand Name | HP |
| Product Type | Sheetfed Scanner |
| Technical Information | |
| Large Format | Yes |
| Optical Resolution | 600 dpi |
| Scan Color | Color |
| Maximum Mono Scan Speed (sec) | 25.4 |
| Maximum Color Scan Speed (sec) | 7.6 |
| Media Size | Custom Size |
| Interfaces/Ports | |
| USB | Yes |
| Physical Characteristics | |
| Height | 54.3" |
| Width | 70.8" |
| Depth | 33.4" |
| Weight (Approximate) | 204 lb |
| Miscellaneous | |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Environmental Certification |
WEEE EU RoHS China RoHS REACH |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no CQ654C#B1K. Or Request a Quote below: