Looking for a large quantity of L2683B#BGJ? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | L2683B#BGJ |
| Brand Name | HP |
| Product Type | Flatbed Scanner |
| Technical Information | |
| Large Format | No |
| Optical Resolution | 600 dpi |
| Scan Color | Color |
| Media Size | Custom Size |
| Interfaces/Ports | |
| USB | Yes |
| Physical Characteristics | |
| Height | 13.3" |
| Width | 27.2" |
| Depth | 6" |
| Weight (Approximate) | 83 lb |
| Miscellaneous | |
| Energy Star | Yes |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Environmental Certification | ENERGY STAR |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no L2683B#BGJ. Or Request a Quote below: