Looking for a large quantity of 727250-B21? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | 727250-B21 |
| Brand Name | HP |
| Product Type | SAS Controller |
| Technical Information | |
| Controller Type | 12Gb/s SAS |
| Interfaces/Ports | |
| Total Number of SAS Ports | 9 |
| Physical Characteristics | |
| Height | 11.5" |
| Width | 14.5" |
| Thickness | 3.1" |
| Form Factor | Plug-in Card |
| Weight (Approximate) | 2 lb |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no 727250-B21. Or Request a Quote below: