Looking for a large quantity of G4M04AA? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | G4M04AA |
| Brand Name | HP |
| Product Type | Solid State Drive |
| Technical Information | |
| Storage Capacity | 180 GB |
| Interfaces/Ports | |
| Drive Interface | SATA |
| Physical Characteristics | |
| Drive Type | Internal |
| Height | 4" |
| Width | 2.8" |
| Depth | 0.3" |
| Weight (Approximate) | 2.72 oz |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no G4M04AA. Or Request a Quote below: