Looking for a large quantity of J2V73AA? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | J2V73AA |
| Brand Name | HP |
| Product Type | Solid State Drive |
| Technical Information | |
| Storage Capacity | 180 GB |
| Network & Communication | |
| Wireless LAN | No |
| Physical Characteristics | |
| Drive Type | Internal |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.9" |
| Depth | 3.1" |
| Weight (Approximate) | 0.35 oz |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no J2V73AA. Or Request a Quote below: