Looking for a large quantity of QR486A? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | QR486A |
| Brand Name | HP |
| Product Type | Fibre Channel Controller |
| Interfaces/Ports | |
| Total Number of Fibre Channel Ports | 4 |
| Number of Fibre Channel Ports (External) | 4 |
| Physical Characteristics | |
| Height | 8.5" |
| Width | 10" |
| Thickness | 4" |
| Weight (Approximate) | 15.87 oz |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no QR486A. Or Request a Quote below: