Looking for a large quantity of 4XB0F28622? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | 4XB0F28622 |
| Brand Name | Lenovo |
| Product Type | Solid State Drive |
| Technical Information | |
| Storage Capacity | 120 GB |
| Network & Communication | |
| Wireless LAN | No |
| Interfaces/Ports | |
| Drive Interface | SATA |
| Drive Interface Standard | SATA/600 |
| Physical Characteristics | |
| Drive Type | Internal |
| Drive Width | 2.5" |
| Hot Swappable | Yes |
| Height | 1" |
| Width | 4" |
| Depth | 5.8" |
| Miscellaneous | |
| Device Supported | Server |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no 4XB0F28622. Or Request a Quote below: