Looking for a large quantity of 7915-AC1-A3AU? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | 7915-AC1-A3AU |
| Brand Name | IBM |
| Product Type | Solid State Drive |
| Technical Information | |
| Storage Capacity | 512 GB |
| Interfaces/Ports | |
| Drive Interface | SATA |
| Physical Characteristics | |
| Drive Type | Internal |
| Drive Width | 2.5" |
| Hot Swappable | Yes |
| Weight (Approximate) | 2.56 oz |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no 7915-AC1-A3AU. Or Request a Quote below: