Looking for a large quantity of RL-KRG10-W1? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | RL-KRG10-W1 |
| Brand Name | NZXT |
| Product Type | Cooling Fan |
| Fan Information | |
| Fan Bearing Type | Sleeve Bearing |
| Fan Speed (rpm) | 1500 rpm |
| Interfaces/Ports | |
| Connectors | 3-pin |
| Physical Characteristics | |
| Fan Diameter | 92 mm |
| Fan Height | 1.28" |
| Fan Width | 6.97" |
| Fan Depth | 4.35" |
| Miscellaneous | |
| Application/Usage | Graphics Card |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no RL-KRG10-W1. Or Request a Quote below: