Looking for a large quantity of V601058BW000? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | V601058BW000 |
| Brand Name | Olympus |
| Product Type | Carrying Case |
| Physical Characteristics | |
| Color | Black |
| Exterior Material | Leather |
| Height | 4.5" |
| Width | 50.4" |
| Depth | 6.4" |
| Miscellaneous | |
| Application/Usage | Camera |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no V601058BW000. Or Request a Quote below: