Looking for a large quantity of 77-30371? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | 77-30371 |
| Brand Name | OtterBox |
| Product Type | Carrying Case |
| Product Information | |
| Carrying Options | Holster |
| Physical Characteristics | |
| Color | Glacier |
| Exterior Material | Silicone |
| Durability |
Drop Resistant Screen Protector Scratch Resistant Screen Protector Shock Resistant Dust Resistant Smudge Resistant Scrape Resistant Dirt Resistant Debris Resistant |
| Height | 6.3" |
| Width | 3.6" |
| Depth | 0.7" |
| Miscellaneous | |
| Application/Usage | Tablet |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no 77-30371. Or Request a Quote below: