Looking for a large quantity of DMW-SC07? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | DMW-SC07 |
| Brand Name | Panasonic |
| Product Type | Carrying Case |
| Physical Characteristics | |
| Exterior Material | Nylon |
| Height | 3.5" |
| Width | 2.2" |
| Depth | 1.8" |
| Weight (Approximate) | 4 oz |
| Miscellaneous | |
| Application/Usage | Camera |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no DMW-SC07. Or Request a Quote below: