Looking for a large quantity of PV-HB002? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | PV-HB002 |
| Brand Name | Panasonic |
| Product Type | Carrying Case |
| Product Information | |
| Accessibility | Top Loading |
| Physical Characteristics | |
| Height | 4.5" |
| Width | 8.5" |
| Depth | 4" |
| Miscellaneous | |
| Application/Usage | Camera |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no PV-HB002. Or Request a Quote below: