Looking for a large quantity of POH1100? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | POH1100 |
| Brand Name | Panasonic |
| Product Type | Camera Enclosure |
| Physical Characteristics | |
| Height | 10.5" |
| Width | 5.7" |
| Depth | 17.9" |
| Weight (Approximate) | 4.50 lb |
| Miscellaneous | |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Environmental Certification |
REACH RoHS WEEE |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no POH1100. Or Request a Quote below: