Looking for a large quantity of PCFSM4UBK? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | PCFSM4UBK |
| Brand Name | Patriot Memory |
| Product Type | AC Adapter |
| Technical Information | |
| Device Supported |
Smartphone Tablet PC Bluetooth Speaker Bluetooth Headset Portable Gaming Console Camera Phablet |
| Power Description | |
| Output Voltage | 5 V DC |
| Maximum Output Current | 2.10 A |
| Physical Characteristics | |
| Height | 1.2" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 3.5" |
| Weight (Approximate) | 9.28 oz |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no PCFSM4UBK. Or Request a Quote below: