Looking for a large quantity of PCPB60002GN? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | PCPB60002GN |
| Brand Name | Patriot Memory |
| Product Type | Power Bank |
| Physical Characteristics | |
| Color | Green |
| Height | 1" |
| Width | 1.7" |
| Depth | 3.7" |
| Weight (Approximate) | 4.66 oz |
| Miscellaneous | |
| Application/Usage |
Smartphone Tablet PC MP3 Player |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no PCPB60002GN. Or Request a Quote below: