Looking for a large quantity of PCPA20001PP? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | PCPA20001PP |
| Brand Name | Patriot Memory |
| Product Type | Power Bank |
| Physical Characteristics | |
| Color | Purple |
| Height | 4.2" |
| Width | 0.8" |
| Depth | 4.9" |
| Weight (Approximate) | 2.56 oz |
| Miscellaneous | |
| Application/Usage |
Cellular Phone Camera Smartphone GPS Device |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Environmental Certification | RoHS |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no PCPA20001PP. Or Request a Quote below: