Looking for a large quantity of CE3180-MN0A-BLK? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | CE3180-MN0A-BLK |
| Brand Name | ProGear |
| Product Type | Carrying Case |
| Physical Characteristics | |
| Color | Black |
| Durability |
Impact Resistance Interior Dust Resistant Interior Moisture Resistant Interior Rain Resistant Interior Snow Resistant Interior Drop Resistant Water Resistant Crush Proof |
| Height | 8.6" |
| Width | 6.8" |
| Depth | 0.8" |
| Weight (Approximate) | 11.70 oz |
| Miscellaneous | |
| Application/Usage | iPad mini |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no CE3180-MN0A-BLK. Or Request a Quote below: