Looking for a large quantity of LFH9004? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | LFH9004 |
| Brand Name | Philips |
| Product Type | SDHC |
| Technical Information | |
| Storage Capacity | 4 GB |
| Speed Class Rating | Class 4 |
| Physical Characteristics | |
| Width | 0.9" |
| Thickness | 82.7 mil |
| Length | 1.3" |
| Miscellaneous | |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Environmental Certification | RoHS |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no LFH9004. Or Request a Quote below: