Looking for a large quantity of RZ01-01210100-R3U1? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | RZ01-01210100-R3U1 |
| Brand Name | Razer |
| Product Type | Mouse |
| Pointing Device | |
| Pointing Device Connectivity Technology | Cable |
| Movement Detection | Optical |
| Movement Resolution | 6400 dpi |
| Scroller Type | Scroll Wheel |
| Ergonomic Fit | Right-handed Only |
| Interfaces/Ports | |
| Pointing Device Host Interface | USB |
| Physical Characteristics | |
| Color | Black |
| Height | 1.7" |
| Width | 2.8" |
| Depth | 5" |
| Weight (Approximate) | 3.70 oz |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no RZ01-01210100-R3U1. Or Request a Quote below: