Looking for a large quantity of AA-BS4NBCW/US? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | AA-BS4NBCW/US |
| Brand Name | Samsung |
| Product Type | Carrying Case |
| Product Information | |
| Style | Cover |
| Physical Characteristics | |
| Color | White |
| Exterior Material |
Polycarbonate Synthetic Leather |
| Durability |
Impact Resistance Interior Bump Resistant Interior Scratch Resistant Interior |
| Height | 8.3" |
| Width | 13" |
| Depth | 0.8" |
| Weight (Approximate) | 9.74 oz |
| Miscellaneous | |
| Application/Usage | Tablet PC |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no AA-BS4NBCW/US. Or Request a Quote below: