Looking for a large quantity of EF-BT310BBEGUJ? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | EF-BT310BBEGUJ |
| Brand Name | Samsung |
| Product Type | Carrying Case |
| Product Information | |
| Style | Book Fold |
| Maximum Screen Size Supported | 8" |
| Physical Characteristics | |
| Color | Black |
| Exterior Material | Synthetic Leather |
| Height | 8.3" |
| Width | 5" |
| Depth | 0.4" |
| Weight (Approximate) | 3.04 oz |
| Miscellaneous | |
| Application/Usage | Tablet |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no EF-BT310BBEGUJ. Or Request a Quote below: