Looking for a large quantity of SDMDQU-064G-G46? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | SDMDQU-064G-G46 |
| Brand Name | SanDisk |
| Product Type | microSDXC |
| Technical Information | |
| Storage Capacity | 64 GB |
| Maximum Read Speed | 30 MB/s |
| Maximum Write Speed | 30 MB/s |
| Physical Characteristics | |
| Width | 4" |
| Length | 6" |
| Weight (Approximate) | 1.12 oz |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no SDMDQU-064G-G46. Or Request a Quote below: