Looking for a large quantity of SDSDQXL-064G-A46A? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | SDSDQXL-064G-A46A |
| Brand Name | SanDisk |
| Product Type | microSDXC |
| Technical Information | |
| Storage Capacity | 64 GB |
| Maximum Read Speed | 45 MB/s |
| Maximum Write Speed | 45 MB/s |
| Speed Class Rating | Class 10/UHS-I |
| Physical Characteristics | |
| Width | 0.4" |
| Thickness | 39.4 mil |
| Length | 0.6" |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no SDSDQXL-064G-A46A. Or Request a Quote below: