Looking for a large quantity of SDCZ33-064G-B35? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | SDCZ33-064G-B35 |
| Brand Name | SanDisk |
| Product Type | Flash Drive |
| Technical Information | |
| Storage Capacity | 64 GB |
| Interfaces/Ports | |
| Host Interface | USB 2.0 |
| Physical Characteristics | |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.6" |
| Length | 0.9" |
| Weight (Approximate) | 0.09 oz |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no SDCZ33-064G-B35. Or Request a Quote below: