Looking for a large quantity of SDCZ50C-016G-B35W? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | SDCZ50C-016G-B35W |
| Brand Name | SanDisk |
| Product Type | Flash Drive |
| Technical Information | |
| Storage Capacity | 16 GB |
| Interfaces/Ports | |
| Host Interface | USB 2.0 |
| Physical Characteristics | |
| Color | White |
| Height | 1.5" |
| Width | 3.9" |
| Length | 5.7" |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no SDCZ50C-016G-B35W. Or Request a Quote below: