Looking for a large quantity of SDCZ55-004G-B35Z? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | SDCZ55-004GB35Z |
| Brand Name | SanDisk |
| Product Type | Flash Drive |
| Technical Information | |
| Storage Capacity | 4 GB |
| Printed Design/Pattern/Texture | Textured |
| Interfaces/Ports | |
| Host Interface | USB 2.0 |
| Physical Characteristics | |
| Color | Black |
| Height | 0.2" |
| Width | 0.5" |
| Length | 1.8" |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no SDCZ55-004G-B35Z. Or Request a Quote below: