Looking for a large quantity of CE-CH0412-S1? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | CE-CH0412-S1 |
| Brand Name | SIIG |
| Product Type | Power Bank |
| Physical Characteristics | |
| Color | Black |
| Height | 2.7" |
| Width | 5.3" |
| Depth | 0.9" |
| Weight (Approximate) | 6.40 oz |
| Miscellaneous | |
| Application/Usage |
iPad Tablet PC Smartphone Cellular Phone MP3 Player Handheld Gaming Console |
| Environmentally Friendly | Yes |
| Environmental Certification | RoHS |
| Country of Origin | China |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no CE-CH0412-S1. Or Request a Quote below: