Looking for a large quantity of MEAD-SD02? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | MEAD-SD02 |
| Brand Name | Sony |
| Product Type | ExpressCard Adapter |
| Technical Information | |
| Media Supported |
SD SDHC SDXC |
| Host Interface | ExpressCard/34 |
| Physical Characteristics | |
| Height | 0.2" |
| Width | 1.3" |
| Depth | 3" |
| Weight (Approximate) | 0.71 oz |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no MEAD-SD02. Or Request a Quote below: