Looking for a large quantity of MPKAS3? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | MPKAS3 |
| Brand Name | Sony |
| Product Type | Underwater Case |
| Physical Characteristics | |
| Exterior Material |
Polychloroprene Acrylonitrile Butadiene Styrene (ABS) |
| Durability |
Shock Proof Dust Proof Water Resistant Snow Resistant Sand Resistant |
| Height | 2.8" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 4.1" |
| Weight (Approximate) | 3.88 oz |
| Miscellaneous | |
| Application/Usage | Camera |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no MPKAS3. Or Request a Quote below: