Looking for a large quantity of VGPAMCP13? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | VGPAMCP13 |
| Brand Name | Sony |
| Product Type | Carrying Case |
| Product Information | |
| Style | Sleeve |
| Printed Design/Pattern/Texture | Textured |
| Maximum Screen Size Supported | 13.3" |
| Physical Characteristics | |
| Color | Black |
| Durability | Scratch Resistant Interior |
| Height | 8.5" |
| Width | 13.2" |
| Depth | 0.9" |
| Weight (Approximate) | 10.56 oz |
| Miscellaneous | |
| Application/Usage | Ultrabook |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no VGPAMCP13. Or Request a Quote below: