Looking for a large quantity of QDS64E? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | QDS64E |
| Brand Name | Sony |
| Product Type | XQD |
| Technical Information | |
| Storage Capacity | 64 GB |
| Maximum Read Speed | 180 MB/s |
| Maximum Write Speed | 180 MB/s |
| Physical Characteristics | |
| Width | 1.2" |
| Weight (Approximate) | 0.35 oz |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no QDS64E. Or Request a Quote below: