Looking for a large quantity of C6AKEY110WH? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | C6AKEY110WH |
| Brand Name | StarTech.com |
| Product Type | Network Connector |
| Technical Information | |
| Connector Details | 1 x RJ-45 Female Network |
| Features | Flame Retardant |
| Physical Characteristics | |
| Color | White |
| Material | Plastic - Housing |
| Height | 0.6" |
| Width | 0.8" |
| Length | 1.5" |
| Weight (Approximate) | 0.55 oz |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no C6AKEY110WH. Or Request a Quote below: