Looking for a large quantity of THZ457CA? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | THZ457CA |
| Brand Name | Targus |
| Product Type | Carrying Case |
| Product Information | |
| Maximum Screen Size Supported | 10.1" |
| Physical Characteristics | |
| Color | Black |
| Exterior Material | Woven |
| Durability |
Water Resistant Exterior Wear Resistant Interior Tear Resistant Interior |
| Height | 8.5" |
| Width | 5.9" |
| Depth | 0.7" |
| Weight (Approximate) | 6.40 oz |
| Miscellaneous | |
| Application/Usage | Tablet |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no THZ457CA. Or Request a Quote below: