Looking for a large quantity of THZ494US? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | THZ494US |
| Brand Name | Targus |
| Product Type | Keyboard/Cover Case |
| Product Information | |
| Style | Folio |
| Maximum Screen Size Supported | 9.7" |
| Physical Characteristics | |
| Color | Black |
| Height | 10.9" |
| Width | 7.5" |
| Depth | 1.4" |
| Weight (Approximate) | 1.98 lb |
| Miscellaneous | |
| Application/Usage | iPad Air |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no THZ494US. Or Request a Quote below: