Looking for a large quantity of CTH300K? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | CTH300K |
| Brand Name | Wacom |
| Product Type | TouchPad |
| Pointing Device | |
| Pointing Device Connectivity Technology | Wireless |
| Pointing Device Wireless Technology | Radio Frequency |
| Interfaces/Ports | |
| Pointing Device Host Interface | USB |
| Physical Characteristics | |
| Color |
Silver Black |
| Width | 5.5" |
| Depth | 6.5" |
| Weight (Approximate) | 0.17 oz |
| Miscellaneous | |
| Device Supported | Computer |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no CTH300K. Or Request a Quote below: