Looking for a large quantity of CRW-F1ZUX? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | CRW-F1ZUX |
| Brand Name | Yamaha |
| Product Type | CD-Writer |
| Technical Information | |
| Maximum CD Read Speed | 44x |
| Maximum CD Write Speed | 44x |
| Maximum CD Rewrite Speed | 24x |
| Interfaces/Ports | |
| Host Interface | USB |
| Physical Characteristics | |
| Color | White |
| Form Factor | External |
| Height | 2.3" |
| Depth | 10.5" |
| Weight (Approximate) | 6.60 lb |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no CRW-F1ZUX. Or Request a Quote below: