Looking for a large quantity of AF547A? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | AF547A |
| Brand Name | HP |
| Product Type | Power Strip |
| Technical Information | |
| Receptacles | 5 x IEC 60320 C13 |
| Physical Characteristics | |
| Form Factor | Rack-mountable |
| Height | 7.7" |
| Width | 8.1" |
| Depth | 9.5" |
| Weight (Approximate) | 11.60 lb |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no AF547A. Or Request a Quote below: