Looking for a large quantity of D9N47A? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | D9N47A |
| Brand Name | HP |
| Product Type | PDU |
| Power Description | |
| Input Current | 24 A |
| Management | |
| Management | Local and LDAP Authentication |
| Interfaces/Ports | |
| Network (RJ-45) | Yes |
| Physical Characteristics | |
| Form Factor | Rack-mountable |
| Height | 56.1" |
| Width | 2" |
| Depth | 1.8" |
| Weight (Approximate) | 10.89 lb |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no D9N47A. Or Request a Quote below: