Looking for a large quantity of Q0E21A? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | Q0E21A |
| Brand Name | HP |
| Product Type | Graphic Card |
| Processor & Chipset | |
| Chipset Manufacturer | NVIDIA |
| Chipset Line | Tesla |
| Chipset Model | P100 |
| Number of GPUs | 1 |
| Memory | |
| Standard Memory | 16 GB |
| Memory Technology | HBM2 |
| Interfaces/Ports | |
| Host Interface | PCI Express |
| Physical Characteristics | |
| Form Factor | Plug-in Card |
| Height | 4.4" |
| Width | 1.5" |
| Length | 10.5" |
| Weight (Approximate) | 2.60 lb |
| Miscellaneous | |
| Platform Supported | PC |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no Q0E21A. Or Request a Quote below: