Looking for a large quantity of AF480A? Call us at (800) 821-3354 or Request a Quote below and one of our sales representative will get in touch with you very soon.
| General Information | |
| Manufacturer Part Number | AF480A |
| Brand Name | HP |
| Product Type | UPS Battery Pack |
| Technical Information | |
| Battery Chemistry | Lithium Ion (Li-Ion) |
| Physical Characteristics | |
| Height | 12.8" |
| Width | 24.2" |
| Depth | 39.6" |
| Weight (Approximate) | 40.77 lb |
Please call at (800) 821-3354 and one of our representative will be happy to assist you with part no AF480A. Or Request a Quote below: